Premiera-BMW-x2

PREMIERA BMW X2 W PREMIUM ARENA.

Powitanie w rodzinie BMW nowego modelu - X2 było absolutnie wyjątkowym i niezwykłym wydarzeniem w naszym salonie. Pierwsze w historii BMW X2 to niepowtarzalny, elegancki kompaktowy SUV. Od 3 marca samochód jest oficjalnie dostępny w salonie BMW Premium Arena przy ulicy Rokicińskiej 190 w Łodzi.

Oczywiście głównym bohaterem sobotniego wydarzenia był BMW X2 (F39). Oprócz oficjalnego odsłonięcia auta w naszym salonie, podczas premiery odbywały się także jazdy testowe nowym BMW, które jak zwykle cieszyły się niezwykle dużym zainteresowaniem. Nowy model, wszystkim gościom przybliżył Product Genius BMW Premium Arena - Filip Karpiński, który dokładnie omówił i zaprezentował nowe BMW X2 wszystkim gościom.

Każdy kto odwiedził w ten dzień Premium Arenę, nie mógł narzekać na nudę. Oprócz wspomnianych już atrakcji związanych z wprowadzeniem na rynek nowego BMW, goście naszego salonu mogli także przekonać się jak będą wyglądać BMW przyszłości dzięki wirtualnej rzeczywistości VR, wypić doskonałą kawę od Caffee Runner, czy skorzystać z usług kosmetycznych kolejnego partnera naszego wydarzenia - Bella Caro.

Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych. Gdy rodzice testowali BMW X2, dzieci mogły pograć w warcaby na ogromnych planszach lub układać mega puzzle, których bohaterem był oczywiście pierwszy w historii BMW X2.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z premiery BMW X2 na naszym Facebooku. Zdjęcia są dostępne TUTAJ.

Aktualności.