bmw-premium-arena-dealer-roku-2019

BMW PREMIUM ARENA Z TYTUŁEM DEALERA ROKU 2019.

Najlepszy dealer marki BMW w Polsce znajduje się w Łodzi.

Premium Arena to nowoczesne dealerstwa BMW i MINI działające do tej pory w dwóch lokalizacjach, w Łodzi przy ul. Rokicińskiej 190 oraz w Kaliszu przy ul. Wrocławskiej 50.

Oba oddziały Premium Arena należą do Grupy Dealerskiej Bednarek, która jest firmą rodzinną założoną w 1992 roku. Grupa Bednarek zatrudnia obecnie ponad 300 pracowników i oprócz marek BMW i MINI jest również przedstawicielem marek Skoda, Volkswagen i Seat w Łodzi oraz w Dobroniu.

 

BMW Premium Arena z tytułem Dealera Roku 2019.

Dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi wszystkich pracowników dealerstwa firma osiągnęła bardzo dobre wyniki we wszystkich obszarach swojej działalności, zarówno sprzedażowej jak i serwisowej.

Wysiłek ten został doceniony przez BMW Group Polska nagrodami:

- Dealer Roku 2019,

- Najwyższa Jakość Działań Marketingowych w 2019 roku,

- Najlepszy Certyfikowany Serwis Blacharsko – Lakierniczy BMW w 2019 roku.

 

Budowa drugiego dealerstwa BMW Premium Arena w Łodzi przy Al. Włókniarzy 48.

W ślad za rozwojem rynku motoryzacyjnego w Polsce, szczególnie jego segmentu premium, musi podążać rozwój infrastruktury dla potencjalnych klientów jak i obecnych użytkowników samochodów. Rozumiejąc te potrzeby Premium Arena buduje bardzo nowoczesny obiekt dealerski w Łodzi przy Alejach Włókniarzy 48.

Obiekt, którego otwarcie nastąpi w 4 kwartale 2020 będzie oferował klientom:

- ekspozycję nowych i używanych samochodów BMW wg najnowszych standardów marki,

- najnowocześniejszą, bardzo dużą halę serwisową, która skróci do minimum czas oczekiwania klientów na serwis samochodów BMW i MINI w Łodzi,

- wyodrębniony dział usług „car spa” i myjni, gdzie samochody naszych klientów otrzymają powłoki ochronne lakieru oraz kompleksową pielęgnację nadwozia i wnętrza na poziomie premium,

- rozbudowaną przestrzeń biurową dla wszystkich działów back office niezbędnych do sprawnej pracy i rozwoju Grupy Bednarek.

 

Budowa Centrum Napraw Powypadkowych BMW i MINI w Dobroniu.

Podążając za potrzebami klienta dostrzegamy potrzebę i konieczność rozwoju naszego serwisu blacharsko – lakierniczego dla klientów marek BMW i MINI.

Dlatego, pomimo posiadanych obecnie dwóch serwisów blacharsko – lakierniczych, planujemy, że w Dobroniu obok dealerstwa marki Skoda powstanie nowe, najnowocześniejsze Centrum Napraw Powypadkowych dla marek BMW i MINI.

 

Inwestycja jest obecnie na końcowym etapie projektowania, a rozpoczęcie budowy planujemy na drugą połowę roku 2021.

Nowy obiekt będzie zarówno najnowocześniejszym Centrum Napraw Powypadkowych jak i pełnym autoryzowanym serwisem samochodów BMW i MINI.

Chcemy, aby każda naprawa mogła być wykonana w Dobroniu od początku do końca bez względu na jej zakres.

Obiekt w Dobroniu, ze względu na swoje położenie w bezpośredniej bliskości tras S14 i S8, będzie doskonałą lokalizacją dla naszych klientów z południowej części Łodzi, Pabianic, Łasku, Zduńskiej Woli i Sieradza.

Aktualności.