bmw-m-performance-premium-arena-1

AKCESORIA M PERFORMANCE W PREMIUM ARENA.

DODATKOWA PORCJA ADRENALINY W TWOIM SAMOCHODZIE.
a[href|target],strong,b,br,p,hr

Akcesoria BMW M Performance dostępne u łódzkiego dealera BMW Premium Arena inspirowane są sportami motorowymi. Spełniają wszelkie rygorystyczne standardy BMW w zakresie funkcjonalności, jakości, trwałości oraz stylistyki. Wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, które przechodzą wiele testów jakości. Akcesoria BMW M Performance oferowane są dla wszystkich serii BMW i BMW M w kategoriach aerodynamiki, napędu, kokpitu i układu jezdnego.


Akcesoria BMW M Performance dla wydechu.


Tłumiki BMW M Performance wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Oferują one bardziej wyraziste, sportowe brzmienie, przy niższych oporach spalin, co daje lepsze właściwości jezdne i bardziej optymalną charakterystykę pracy silnika. Końcówki wydechu wykonane z chromu, karbonu lub tytanu mają także duże walory estetyczne, czym podkreślają sportowy charakter tyłu Twojego BMW.


Akcesoria BMW M Performance poprawiające aerodynamikę.


Dzięki pakietom i komponentom poprawiającym aerodynamikę Twojego BMW, opór powietrza nie będzie już Twoim przeciwnikiem, tylko sprzymierzeńcem. Spoilery czy wloty powietrza M Performance nie tylko poprawiają docisk i właściwości jezdne samochodu, ale także nadają mu wyścigowy wygląd, idealnie pasujący do stylistyki BMW.


Akcesoria BMW M Performance w kokpicie BMW.


Poczuj się jak na torze wyścigowym. Akcesoria M Performance dla kokpitu przeniosą Ciebie i Twoje BMW prosto na wyścigowy tor. Od nakładek na pedały ze stali szlachetnej, poprzez ekskluzywne elementy z karbonu o supernowoczesnym wyglądzie, po kierownicę obitą alcantarą z karbonową stawką i wyścigowym wyświetlaczem - stwórz w swoim BMW wnętrze znane z najlepszych wyścigowych serii.


Wykorzystaj nowinki technologiczne dzięki BMW M Performance.


Akcesoria M Performance przenoszą najnowszą technologię z torów wyścigowych prosto do Twojego BMW. Dzięki funkcji Drive Analyser można rejestrować i analizować takie informacje związane z techniką jazdy jak dane silnika i droga hamowania. A funkcja Track Fix do kamer GoPro umożliwia nagrywanie fantastycznych filmów z toru wyścigowego. 


Zadbaj o układ jezdny dzięki BMW M Performance.


Dzięki akcesoriom M Performance masz możliwość dostosowania układu jezdnego swojego BMW idealnie pod styl jazdy, który preferujesz. Zarówno obręcze kół ze stopów lekkich, amortyzatory czy układ hamulcowy, opracowano na bazie rozwiązań w sportach motorowych. Naturalnie, spełniają one najwyższe wymogi funkcjonalne oraz stylistyczne. 

aplikacja-m-performance
hamulce-m-performance
lusterka-m-performance
wydech-m-performance
wnetrze-m-performance
technologia-m-performance

Zapytaj o akcesoria M Performance

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Premium Arena JTB sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem
Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.