M2 CUP

M2 CUP.

NA TORZE ŁÓDŹ.

Zapraszamy na pierwszą edycję BMW Premium Arena M2 CUP na Torze Łódź. Impreza dla właścicieli kultowych BMW M2, M2 Competition i M2 CS, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności za kierownicą i wykręcić dobry czas na torze.

Sponsorem atrakcyjnych nagród z kolekcji BMW M jest Dealer BMW Premium Arena.

Uczestnicy będą mieli zapewnioną bezpośrednią opiekę instruktorską licencjonowanych instruktorów techniki jazdy Toru Łódź. Otrzymają też transpondery indukcyjne Tag Heuer do profesjonalnego pomiaru czasu. Wyniki wyświetlane będą na ekranie w budynku oraz przez aplikację na telefonach. Instruktorzy przekażą odpowiednią wiedzę jak w pełni wykorzystać możliwości BMW M2 oraz jak czerpać maksymalną radość z jazdy BMW M2.

Po okrążeniach wykonanych z instruktorami rozpocznie się rywalizacja. Każdy zawodnik będzie miał do pokonania pętlę toru na czas. Najpierw będą to okrążenia zgodnie z kierunkiem toru. Później będziemy jeździć w przeciwnym kierunku (tzw. revers). Takie ustawienie spowoduje, że uczestnicy będą mieli do pokonania dwie zupełnie różne trasy. Każda o długości około 1,5km i składająca się z 17 zakrętów.

Najszybsi otrzymają puchary i bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez BMW Premium Arena. Dla pozostałych uczestników mamy upominki z kolekcji BMW M. Będzie też można podziwiać najnowszą gamę modeli BMW M.

Koszt uczestnictwa: 699zł

Ilość miejsc: 21
(osoba towarzysząca: 100zł)

Harmonogram BMW Premium Arena M2 CUP na Torze Łódź:

  • 9:00 - rejestracja uczestników
  • 9:30 - oficjalne powitanie i odprawa bezpieczeństwa
  • 10:00 - trening nadsterowności na płycie poślizgowej owalnej, slalom na płycie poślizgowej prostokątnej oraz ćwiczmy balans samochodu na sekcji zraszanych zakrętów
  • 11:00 - trening z instruktorami oraz okrążenia pomiarowe: trasa #1
  • 13:00 - przerwa obiadowa
  • 13:30 - trening z instruktorami oraz okrążenia pomiarowe: trasa #2
  • 15:30 - podsumowanie imprezy, rozdanie pucharów i nagród dla najszybszych kierowców oraz wręczenie upominków dla wszystkich uczestników

Aktualności.